O kompanii

Witamy drogie Panie w sklepie internetowym "Pafos"!

Obuwie jest jedną z obowiązkowej części garderoby. W ciągu kilkaset lat ono zmieniało się, udoskonaliło się i dzisiaj mamy wielki wybór szykownego, wygodnego obuwia. Oczywiście, głównym nabywcą obuwia są kobiety. Tak, drogie Panie, naprawdę, tylko kobiety wiedzą, że obuwia nigdy nie jest za dużo. W porównaniu z większością mężczyzn, dla każdej kobiety kupowanie obuwia – to zajęcie odpowiedzialne. Obuwie dla kobiet - niezbędna część ich stylu.

Piękność i kształtność damskich nożek może podkreślić tylko stylowe i modne obuwie. Jednak od tego, jak bardzo komfortowo czujesz się w obuwiu, zależą chód i nastrój na cały dzień. Kompania "Pafos" - to profesjonalna kompania, która zajmuje się produkowaniem i hurtową sprzedażą obuwia. Damskie obuwie ukraińskiego producenta "Pafos" - jakościowe, wygodne i długowieczne. W ciągu kilka lat pracy nam udało się stać jednym z wiodących producentów na Ukrainie. Nasze obuwia ocenili również na Białorusi, Rosji i Mołdawii, a dzisiaj mamy zamiar wejść na rynek Polski.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek stworzyliśmy sklep internetowy z bogatą ofertą obuwia damskiego w najmodniejszych fasonach. Naszym celem jest budowanie sklepu przyjaznego klientom, oferującego oryginalne, stylowe obuwia zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. W naszym sklepie łączyliśmy to, co najważniejsze dla naszych klientek - elegancję, modę i wygodę.

Fachowcy kompanii pracują z myślą o każdej kobiecie, która będzie nosiła nasze obuwie, biorą pod uwagę wszystkie jej indywidualne potrzeby, właściwości formy czy rozmiaru nóg, podbierają materiał, wysokość obcasów i takie podobne. Super stylowe buty zimowe, kozaki, buty i półbuty na wysokim obcasie, półbuty na platformie i na płaskiej podeszwie..., wszystko na wybór klienta.

Kompania "Pafos" - to niezawodny producent obuwia, który dba o komfort damskich nożek.

Samopoczucie kobiet już dawno nie zależy tylko od prawidłowej diety i odbicia w lustrze. Ilość i jakość obuwia w damskiej garderobie – to pewność szczęścia kobiety nie gorsza niż mniejszy wskaźnik na wadze. Zmieniać szpilki na kozaki również potrzebnie, jak szpinak i zboże w codziennym menu. Niech Pani podniesie sobie nastrój głównym daniem - kozakami, na dodatek – botkami na wysokim obcasie i na deser – eleganckimi pólbutami. Wszystkie rozkosze menu od najlepszogo producenta są przed tobą!

 

 

 
 

Aktualności kompanii

Świetna nowość dla wielbicielek mody!
lipca 05, 2015 11:31 p.m.

W lipcu na polskim rynku został otwarty nowy sklep internetowy damskiego obuwia. To są obuwia ukraińskiego producenta „Pafos"! Nasz sklep tworzył się z myślą o wszystkich Paniach, które pragną wyróżnić się strojem. Tworzymy…

 
 

Rodzaje działalności

“Pafos” — ukraiński producent obuwia damskiego. Rodzaje działalności naszej kompanii są:

1. Sprzedaż hurtowa obuwia
2. Sprzedaż detaliczna obuwia

Oferujemy współpracę z klientami małego i wielkiego biznesu, a także przedsiębiorców hurtowych . Zakres wielkości obuwia marki «Pafos» jest bardzo szeroki i może zadowolić potrzeby wszystkich klientów. Wielki wybór jakośiowego obuwia w przystępnych cenach. 
Wygoda i jakość - główne cele wyrabiania obuwia.
Kompania oferuje:
- dostępne ceny od producenta, 
- wysoką jakość obuwia, 
- unikalność.
Dokładniejszą informację można znaleźć tu -http://pafos.tius.pl/

 

Kontakty

Pafos
(główne biuro)

Ukraina, Charków, Charków, ul. Kirgiska, dom 19
  • +38 (096) 49264XX

Artykuły kompanii

Ukraińskie obuwia hurtem od producenta

lipca 06, 2015 3:37 p.m.
 

Marka "Pafos" - to jest ukraińskie obuwie niezawodnego producenta. Kompania produkuje i sprzedaje hurtem i detalicznie, skutecznie rozwijając się na rynku ukraińskim, rosyjskim, mołdawskim i białoruskim. Mamy nadzieję…

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create